CZAD

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
Kali
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 3179
Rejestracja: 31 sie (śr) 2005, 02:00:00

Post autor: Kali » 16 sty (pn) 2006, 17:38:03

a ja wyrażę swoje zniesmaczenie takim dowcipem :evil: nie wiedziałem że mam koleżanki w grupie których rodzice nie nauczyli, że nie powinno się żartować ze śmierci czyjejś a tym samym jeśli to jest nie prawda wstyd mi za was :( :!:

Havoc
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3908
Rejestracja: 03 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Havoc » 16 sty (pn) 2006, 18:36:55

Racja racja nie mozna zartowac z czyjejs smierci bo jak mowi znane Havocze pozekadlo "a dziad sie smial i to samo za x lat mial " :twisted: :lol: 8)
Ale co gdy sie smieje ze smierci kogos kto nie umarl?
Proponuje maly FDG [focus discusion group] i zrobimy jakas ladna analize i wyprowadzimy jakies ciekawe wnioski ;)
Czy wypada sie smiac z czyjegos pogrzebu? Czy po smierci mozna sie cieszyc? Czy 6 stop pod ziemia da wogule sie cieszyc? Jaki alkohol najlepiej podawac na stype? I jak skutecznie wydziedziczyc nielubiana rodzine :twisted: ? Na te i wiele innych pytan postaramy sie wspolnei odpowiedziec wkrotce so stay tuned :D

Zapraszam!

youminu
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 159
Rejestracja: 14 lis (pn) 2005, 01:00:00

Post autor: youminu » 16 sty (pn) 2006, 20:41:33

Kali pisze:a ja wyrażę swoje zniesmaczenie takim dowcipem :evil: nie wiedziałem że mam koleżanki w grupie których rodzice nie nauczyli, że nie powinno się żartować ze śmierci czyjejś a tym samym jeśli to jest nie prawda wstyd mi za was :( :!:
ta? to co powiesz o Latającym Cyrku M.P.??? bo co? obrazoburcze, jadące po religii, ludziach, życiu... etc. tego tez niech zakażą bo jeszcze ktoś jakieś dziecko obejrzy i krzywdę sobie zrobi na psychice...

youminu
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 159
Rejestracja: 14 lis (pn) 2005, 01:00:00

Post autor: youminu » 16 sty (pn) 2006, 21:17:01

i zajrzyj na te topiki:

http://www.szkolareklamy.pl/ftopict-3679.html

http://www.szkolareklamy.pl/ftopict-3706.html

ciekawe, może każesz moderatorowi usunąć te teksty??? ciekaw jestem twojej opini? moż emam jakis komplek edypa czy jakies zaburzenia w pdycho-wychowaniu 8O

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 16 sty (pn) 2006, 21:25:27

Ekhm no coz jezeli chodzi o "Latający Cyrk..." to z tego co wiem byly juz chyba rozne listy etc z prosba do telewizji o ich powtorke jedna jakos nic sie w tej sprawie nie dzieje :? I szczerze coraz bardziej watpie by sie zmienilo.

Co do tematu "anty agresja;]" przyznam ze gdy powstal zapoznalem sie z nim i .. nie spodobal mi sie i po prostu do niego nie zagladam za bardzo. Militaria, repliki itd o ile mi wiadomo nie sa zabronione itd. nie bede oczywiscie ukrywal ze za wiele na temat prawny takich kwestii nie wiem ale ... mam ten plus ze nie jestem moderatorem i nie musze w pelni poznawac tamtej zawartosci oceniajac na ile jest wlasciwa a na ile nie i po prostu z tego co mi nie odpowiada moge rezygnowac na drodze wlasnego rozstrzygania czy warto czytac etc :mrgreen:

Havoc
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3908
Rejestracja: 03 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Havoc » 16 sty (pn) 2006, 21:55:51

Co do replik broni, agresji, przemocy, sexu, anty itd. nie bede sie wypowiadal ! :]
Mam zajefajny sztylet ktorego uzylem raptem raz w samoobronie. Udalo sie napastnik sie przestraszyl ze sie skalecze i go zaraze HIV-em ktorego nei mam :twisted: :lol:
Nie lubie agresji niczym nie uzasadnionej, kiedys lubilem sie wyzyc jak trenowalem judo teraz juz trenuje tylko klikacze 8)
Sex kiedy jest dobry to jest dobry :) Antyradio uwielbiam to moja stacja no. 1
Eh mialem nie mowic nic o tych tematach i dotrzymalem slowa, jeno wszystko spisalem bez tego mantrycznego mruczenia pod nosem

:twisted:

Kali
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 3179
Rejestracja: 31 sie (śr) 2005, 02:00:00

Post autor: Kali » 17 sty (wt) 2006, 00:25:17

youminu pisze:i zajrzyj na te topiki:

http://www.szkolareklamy.pl/ftopict-3679.html

http://www.szkolareklamy.pl/ftopict-3706.html

ciekawe, może każesz moderatorowi usunąć te teksty??? ciekaw jestem twojej opini? moż emam jakis komplek edypa czy jakies zaburzenia w pdycho-wychowaniu 8O
wiesz co, naprawdę wogóle nie wiem co ma twój komentarz do tego co napisałem ni w 5 ni w 10. Po drugie temat o którym mówię naprawdę nie powinnien się tu wogóle znaleźć i wszelkie te same informacje w innych tematach, a co do tego mają inne rozważania do których umieściłeś linki nie mam zielonego pojęcia :? poza tym decyzja o usunięciu tegoż "dowcipu" z tego co wiem została wydana, że tak napiszę z wyższej półki także nie tylko mnie to się nie podobało
Odnosząc się do twojego wcześniejszego postu powiem jedno czarny humor zostawmy takim grupom jak Monty Phyton im to trochę lepiej wychodzi 8) (zresztą sam mam w swojej kolekcji Żywot Brayana, trochę kontrowersyjny film szczególnie ze względu na niektóre sceny, ale mimo nich ogólnie mi się podobał. Co prawda swojemu dziecku nie dałbym go obejrzeć, nie ze względu na treść lecz ze względu na to iż mogło by go nie zrozumieć)

Havoc
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3908
Rejestracja: 03 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Havoc » 17 sty (wt) 2006, 00:34:14

Ktos tu wolal speca od czarnego humoru?? Kali mordko moja toz masz tu mastablasta w tej dziedzinie. Zreszta nie codziennie mozna pogadac z kims tak odjechanym kto ma scenariusz serialu "Six feet under" w zyciu codziennym w domu :D :twisted:
Przyznaje sie to ja napisalem na czerwono w tamtym temacie ze prosze moda o usuniecie tamtego tematu bo byl glupi :P Mod jak widac usluchal kaprysu :twisted: Ciumka Happy :* LOL :lol:
Z zywych sie nie smiejmy bo moga nam sie odwdzieczyc tym samym, a umarli nie 8O 8) Pisalem juz ze lubie ciastka :D ?

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 17 sty (wt) 2006, 01:01:20

Kali pisze:[...] Co prawda swojemu dziecku nie dałbym go obejrzeć, nie ze względu na treść lecz ze względu na to iż mogło by go nie zrozumieć)
Abstrahujac. Wlasnie chyba z uwagi ze takie rozne rzeczy wymagaja tego drugiego czynnika o ktorym mowisz to bardzo wiele rzeczy jest ganionych, krytykowanych, uwazanych za obrazoburcze czy tez po prostu za nie poprawne etc. etc.

Havoc
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3908
Rejestracja: 03 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Havoc » 17 sty (wt) 2006, 18:50:51

ja swojemu dziecku dalbym obejrzeć Grudge, Piłę i Wrong Turn. Niech dzieciak wie ze zabawa z ostrymi przedmiotami moze sie zle skonczyc :D 8) To bylyby filmy edukacyjne :) Nie dalbym mu za to obejrzec Troji co ma dzieciak uczyc sie falszywych rzeczy i potem sciemniac innym ze bylo tak a nie inaczej :evil: no i 5-10-15 t ozbyt wulgarny hardcorowy program nei mowiac juz o odmozdzajacych Teletubisiach :evil: :evil: :evil:

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Byla juz czy nie byla ? ;)

Post autor: seize » 17 sty (wt) 2006, 20:32:14

AD: Matura z religii : ten watek zdaje sie jednak bardziej krazy ostatnio wsrod internautow. W wiekszoci przygladajac sie zauwazam podobne pytania : skoro to matura z religii to jakie religie beda wchodzi w mozliwy sklad tego pojecia ? Czy bedzie mozna pisac np mature z zakresu np. Buddyzmu czy tez Prawosławia ? Czy osoby nie wierzace lub tez po prostu nie chcace pisac matury z religii beda mogly pisac mature z np. etyki czy tez np. z jakichkolwiek innych nie obowiazkowych zajec szkolnych? itp.

Ale tak troche teraz jakby z innej beczki : czy ja sie cos myle czy tez juz wczesniej byla taka mozliwosci by zdawac mature z religii ?

Havoc
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3908
Rejestracja: 03 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Havoc » 17 sty (wt) 2006, 20:39:24

A co jesli ktos jest ateista zdeklarowanym i wyznaje tylko Kreacjonizm? Na to pytanie odpowie nam Seize :]
Prosimy o glos Guru :P

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 17 sty (wt) 2006, 20:59:47

Wiesz co brzmi tak troche jak dziwny zlepek slow z jednej strony bo zajezdza mi to hipokryzja :P :twisted:

Havoc
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3908
Rejestracja: 03 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Havoc » 17 sty (wt) 2006, 21:29:53

nikt ci nie karze wachac tego zlepku slow z jednej strony :twisted: Powachaj z drugiej to moze poczujesz roznice :mrgreen:

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 17 sty (wt) 2006, 21:50:08

Z drugiej strony to brzmi dla mnie niczym takie zagubienie sie czlowieka, dryfowanie, poszukiwanie... brak stabilnosci jakies etc. Taki jakby mozliwy okres jakiejs transforacji etc. Albo to zwykle nie rozumienie poec i ich znaczenia a jednoczesne poslugiwanie sie nimi i podpisywanie po.

Bo np Deizm i Kreacjonizm to oki to laczyc ze soba daje sie dosc nawet spojnie.

Oczywiscie slowo 'kreacjonizm' odbieram iz ma miec znaczenie zakorzenione bardziej religi i i teori stworzenia świata. Jeslitopierwze skojarzeniejest bledne tosorry bo w innych zaczeniach kreacjonizm mozna to juz inaczej interpretowac :P :)

ODPOWIEDZ