CZAD

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 22 lis (wt) 2005, 16:14:22

sinar pisze:Uwazam ze w obecnych czasach nie grozi nam faszyzm (...)
W ujeciu swiata to ja nie mam juz takiego pelnego optymizmu. Roznego rodzaji pochodow, marszy i rocznic odbywa sie na swiecie ktore budza czasem rozne formy niepokoju. Jak chocby z ostatnich np.rocznica smierci gen. Franco. Nacjonalizm w roznych formach wciaz jest zywy i wykorzystywany do polityki. Ale o tym mam juz coraz mniejsza chec dyskusji .. :?
Ostatnio doniesienia sa wogole jak dla mnie srednio ciekawe.
Ostatnio zorganizowana "wystawa" w PE dot. aborcji ktora wzbudzila tam kontrowersje bedzie teraz prezentowana "w szkołach podstawowych i średnich, uczelniach, instytucjach samorządowych i parafiach w całej Polsce" (Zrodlo: WP.pl)
Przy okazji takich "marszy rownosci" mowi sie o tym ze "Oprocz prawa do wolnosci jest tez moralnosc publiczna i sa ludzi o roznej wrazliwosci(...) [Wypowiedz M.Kamińskiego w programie "Siodmy dzien tygodnia" w Radiu Zet; Zrodlo: Metro] - to mam wrazenie ze jezeli tu chodzi o kwestie aborcji i dzieci ze szkol podstawowych to ja przepraszam aleo jakim rozgraniczeniu ludzkiej wrazliwosci tu mowimy ? ...
Jezeli chodzi o telewizje to nie dosc ze jak dla mnie traci ona atrakcyjnosc, i w duzej mierze tylko nocadaje sie cos ciekawego obejrzec - to samo z radiem tylko praktycznienocami leci cos innego niz 'papka' - a teraz jeszcze pojawia sie informacje ze abonament wzrasta. Heh. Ja rozumiem oplacac kulture itd ale jezeli w zamian dostaje sie wrecz tylko - w odczuciu subiektywnym - pole gdzie odbywaja sie gry polityczne a jeszce jak to ma byc "niedajboze" np. "medium calkowicie sterowane" to ja dziekuje za taka telewizje - juz mialem lata temu "przyjemnosc" taka ogladac.

"Utopijne" stwierdzenia na ksztalt :
USTAWA O KONTROLI PUBLIKACJI I WIDOWISK
Art. 1.
1. Polska Rzeczpospolita Ludowa zapewnia wolność słowa i druku w publikacjach i widowiskach.
"Dziennik Ustaw" nr 20 z 12 VIII 1981, poz. 99.
powinny chyba byc historia...

Ale coz moje zniesmaczenie w tych kwestiach tylko coraz bardziej sie poglebia ... i mam coraz mniejsza chec jakiegokolwiek dyskutowania o tym ...

W glowie tylko bije echem slyszane w mlodosci z glosnikow slowa :
"Odnowi się milicja, zmieni się prawo / Zmieni się wszystko, lecz będzie to samo - od nowa!" - Dezerter - Odnowa

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 24 lis (czw) 2005, 04:41:51

Zatem prosze "ten który chcial ambitnego forum" znów zabrał głos :

:!: NOWY projekt 'jednonocny': "Krąg życia" :!:

:twisted:

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 28 lis (pn) 2005, 17:04:40

No to ostatnio ktos narzekal ze ominal go wizerunek Sławka w TV - dzis mogl i bedzie mogl bo fakty beda powtarzane :) Wskazowka : w koncowej czesci faktow w materiale odnosnie nowej reklamy siecie Plus GSM 8)

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 02 gru (pt) 2005, 16:29:09

... potworny scisk w zoladku, glowa rozsadzana od wewnatrz efekt nieplanowy wsparty wypita rano trescia z czerwonego kubka, dlaczego nie ma az tak szczelnych zaslon? ukladanka z niepasujacymi klockami ulozona przed oczami i gromki spiew "buduj, kladaj", budowniczy bez wyboru, pętle wpisane w kalendarze, klujacy rytm serca pulsuje nawet w malym palcu u nogi, aktorstwo ze "sztuczna" ekspresja, świt, nie rozniace sie obrazy przed powiekami. Po co idziesz clopcze, gdzie kroki swe wiedziesz? Szukac straznika zlych mysli ...

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 03 gru (sob) 2005, 01:09:40

... ech no i wyszlo ze jutro bede robil nalesniki :lol: ;) :lol: no oki ale zeby Paris okazala sie wilkiem w ... czekoladowej skorze to bym sie nigdy nie spodziewal :lol:;) :lol:

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Medytacje w/z pozycji Faraona

Post autor: sinar » 03 gru (sob) 2005, 01:22:47

Ciesz sie. Bo mogles figi dostac, wprasowanke z kotkiem (na figi jak znalazl ;) ), Maryśke wzglednie Mikolaja jak lubisz. Zaleznie od preferencji. Takze mogles gorzej trafic :D

Zycie jest jak pudelko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz ;) :D

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 03 gru (sob) 2005, 01:29:44

No w sumie jakbym mial figi to raczej te dwie kobiety by sie nie zantereowaly w zaden sposob ;) a predzej kto inny - a tego w najmniejszym stopniu bym nie chcial :D Tak wiec ufff i pozostaje dziekowac za zrrozumienie :D

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 09 gru (pt) 2005, 22:36:40

sinar pisze:Uwazam ze w obecnych czasach nie grozi nam faszyzm (...)
Gazeta.pl : "Nazistowska piosenka na gadu-gadu działacza PiS"

...


:roll:

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 10 gru (sob) 2005, 17:56:27

Gdzieś pomiędzy równowagą i nihilizmem

Prolog
[...] Napedzone plomieniem swiecy mysli, błądzące gdzies w przestrzeniach zgubionej rownowagi, odwołanego nihilizmu. Chęci<>Strach. Mozliwosci<>Wahanie. Uczucia<>Jeden z kolejki. [...]

Cz I - Sabat [Teoria]
[...] Zgromadzenie. Miotly pozostawine w szatni. Ciche westnienia losu i smiech twarzy ze slajdow. Loty tylko gdy jest jakas potrzeba; jedna ... a nie druga strona kreacji.[...]

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 11 gru (ndz) 2005, 02:54:57

Gdzieś pomiędzy równowagą i nihilizmem

Cz I - Sabat [Praktyka]
[...] Sabat innej formy nabrał niz niz zdawalo sie przebiegac bedzie. zleciawszy bowiem slajdy taktyke obraly podstepna i inne funkcje przyjely. Tak wiec smiech polaczyl sie z proznia. Popalone cialo, wypalona dusza. Nieplanowany rytual grzebania duszy ugrzezlej gdzies miedzy jednym spojrzeniem i zdaniem krotkim. Ostatnie rozbicie, finalny ruch. Nuklearna wojna ostatnia. Juz nie ma slow, juz nie ma nic. Tylko pytanie rozbrzmiewa ciho : is it safe? Nie byly to lawnedowe wzgorza lecz bylo rownie pogrzebowo. Jeden utwor, jedno zdanie, jedno slowo - konczy wszystko. Losem nie warto sterowac... ale tylko czasem..[...]

Magdusia
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 4838
Rejestracja: 24 lut (czw) 2005, 01:00:00

Post autor: Magdusia » 11 gru (ndz) 2005, 13:10:09

Brylant to Ty
Czysty nieskażony
Gdy pamięć wybiela
Obraz niedokończony
A kamień w mym sercu
Cicho zaczyna grać
Rozwijam skrzydła
Płonę, brylant to ja

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 12 gru (pn) 2005, 23:06:35

Czy ktoś żyje na tym forum i funkcjonuje???? 8O
Halo, mówi się!
Czy może wszyscy zapadli w sen zimowy?
Zróbta coś ludzie w mordę jeża bo nudą wieje!!!
WRR....
To mówiłem ja, Jarząbek Jerzy....

PeterM
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 235
Rejestracja: 01 mar (wt) 2005, 01:00:00

Post autor: PeterM » 12 gru (pn) 2005, 23:14:24

Mówisz Happy że ci się nudzi ?
Why ? A pare osób funkcjonuje np. Magdusia, Wiciu, Ty

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 12 gru (pn) 2005, 23:17:27

Ale nie ma już tego czadu co latem.... :cry: Tych nieprzespanych nocy, nocnych starwarsów! Ja chcę komuny! :P Komuno wróć! :twisted:

PeterM
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 235
Rejestracja: 01 mar (wt) 2005, 01:00:00

Post autor: PeterM » 12 gru (pn) 2005, 23:20:35

Trzeba jakis nowy interesujacy/spontaniczy/kontrowersyjny topic wymyslic albo dac rozruch swej kreatywnosci i odswiezyc stare...
Przeciez dobra jesteś w te forumowe klocki...

ODPOWIEDZ