CZAD

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 30 paź (ndz) 2005, 09:07:43

... no to zmiana czasu mamy za soba ... teraz czas odbyc wycieczke do miasta przeznaczenia ... czas na zadume m.in. przy grobie Ojca ... czas na zimowe prostowaniie i wprowadzanie zmian ... :roll:

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 31 paź (pn) 2005, 15:32:05

[quote="wojtkowski w temacie "Wypadek w Zakopanem""]Wiem jednak, że posty są z naszego forum usuwane bardzo rzadko. Pod tym względem nasze forum jest absolutnie wyjątkowe.[/quote]
Hmm i dlatego tez zniknely dwa posty ktore pojawily sie przed Twoja ostatnia tam wypowiedza? Naprawde zastosuje sie do tego co zawarlem w swoim podpisie lepiej - w koncu nikt nie bedzie chyba z uwagi na to płakać.

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 02 lis (śr) 2005, 10:44:21

...

Atak na Pentagon [Flash]
http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.htm

...

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 03 lis (czw) 2005, 09:15:42

No widze ze Czad po raz kolejny zmienia swoj klimat. Coz trzeba sie dostosowac :)

Polskie Guantanamo na Mazurach?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 97884.html

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 06 lis (ndz) 2005, 05:22:50

... polamane dzwieki w tonacji Twin Peaks ...
  ... "Nie żyje. Jest zawinięta w folię." ... *
    ... polamany klucz prowadzacy za czerwona kotare ...


. . . klak! . . .
. . . ssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz . . .
Diane, jest 02:43. Dawno nie ogladalem takiej nocy. Na niebie nie ma zadnej gwiazdy. Nie plywaja one na powierzchni chmur niczym platki sniadaniowe na mleku. A szkoda. Przydala by sie choc jedna.
. . . klik! . . .
Diane. Przed chwila znalazlem w swojej kieszeni limonkowa gume balonowa; nie pamietam bym ja tam wkladal. Dziwne. Jej smak jednak malo przypomina dziecinstwo. Minela chwila i zaczela smakowac jak stary balon uzyty na jakas sylwestrowa noc. Chyba wlasnie dlatego przestalem je kiedys zuc stad tym bardziej nie wiem skad ja mam.
. . . klik! . . .
Diane wybila godzina trzecia i mam wrazenie ze nie ma czegos takiego jak zbieg okolicznosci. Jakiekolwiek konstruktywne myslenie temu zaprzecza.
. . . klik! . . .
Diane. Wciaz zastanawia mnie to co widze we snach. Od dziecinstwa powtarzano mi ze to tylko wyobraznia; zobrazowania strzepkow mysli lakajacych sie w umysle. Racjonalizm pozwala znajdywac w tym 'uspiona dedukcje'; analize zebranego materialu w postaci uslyszanych zdan i zaobserwowanych obrazow. Ciekawimnie ta forma dedukcji gdyz czesciej wyprzedza ona dedukcje na jawie. Ale powiem Ci jedno senniki to bzdura.
. . . klik! . . .
Diane, jest 03:27. Postac kobiety ze snu wciaz mnie zastanawia. Nie wiem czy juz Ci o Niej wspominalem ale ... Nie jestem w stanie w zaden sposob jej okreslic. To jakby odczucie ktore przyjmuje rozne maski. Mimo masek odczucie jest praktycznie niezmienne. Nie jest to przerazenie. To czesciej mile odczucia. Tylko raz pamietam bijaca z jej oczu demonicznosc. Mam wrazenie czasem ze tokilka kobiet. Logika snu nie pozwala tegojednak dobrze rozlozyc w czasie i wydzielic postacie. Ona zawsze milczy abo mowi. Migdy niczego nie czyta na glos ani nie spiewa. Jenak to tylko nieznaczacy szczegol. Mam wrazenie ze stara sie mi jakos pomoc. Jednak nigdy nie wiem jak wcielic to w zycie. Moze kiedys wrocimy do tego tematu.
. . . klik! . . .
Diane, dochodzi czwarta. Przez chwile mialem wrazenie ze slysze dobiegajacy mni glos. Lezalem z zamknietymi oczami - byc moze przysnalem. Dlatego ciezkomi sitwierdzic co bylo pierwsze. Otworzenie oczu czy glos. Byl on glosny jakby ktos stal tuz obok mnie, jednak jakby znieksztalcony, plynacy z oddali, Z tego wszystkiego zapomnialem Ci powiedziec co takiego slyszalem : "Bob... zamieszkuje człowieka ..."*. Musze to przemyslec.
. . . klik! . . .
Diane... coraz bardziej zdaje sobie sprawe ze 'Sowy Nie Są Tym Czym Się Wydają'*. Rozumiesz Diane - Iluzja, ego, sycenie zadz, bilans, tajemnica, gra, gabinety luster... To wszystko sie laczy. Coraz bardziej jestem tego pewien. Wciaz jednak nie moge odnalezc klucza ktory to jasno polaczy. Ale juz wiem ze to itnieje.
. . . klik! . . .
Diane, jest 04:52. Sa zagadki ktorych lepiej nie rozwiazywac. Powinny bytowac one na ksztalt niebieskiej rozy ...
. . . ssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz . . .
. . . klak! . . .


... "Ogień to diabeł, który tchórzliwie ukrywa się w dymie."* ...

* - cytaty pochodza z "Twin Peaks", ktory to stanowil zrodlo inspiracji dla tego 'tekstu'.

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 06 lis (ndz) 2005, 15:07:12

To chyba najlepsze miejsce zeby to wyrazic : Sinar Twoj podpis uwazam za genialny - Ten wiersz przez wiele lat stanowil dla mnie jeden z najpiekniejszych jakie poznalem, przewijajacy sie dosc czesto przez zycie i do dzis mnie bardzo uzeka :)

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 07 lis (pn) 2005, 18:55:20

A nic, chciałam tylko powiedzieć, że jest to mój 1975 post! A to najlepszy rocznik wina! :P

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 07 lis (pn) 2005, 22:17:23

A to tutaj se umieszcze a co mnie tam! :P Tutaj bo to czad, umieszczam linka z gościem, który wygrał konkurs na najzabawniejsze nazwisko! Tak się składa, że Cypsik jest moim kolegą! I z tymi mandatami to prawda! :wink: Sama byłam świadkiem! :roll: Jak jechaliśmy na Sylwestra! Mam nawet jego wizytówkę! Jest fajna! :wink:

http://www.victoria.kaluszyn.org/index. ... &Itemid=92

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 08 lis (wt) 2005, 00:21:30

Uff!!!
Doczłapałam się w końcu!! :roll: Droga była ciężka i żmudna, ale wspięłam się na szczyt!
OTO mój 2000 post!
Jestem pierwszą kobietą GURU WSR!!!!
Zwycięstwo, zwycięstwo, zwycięstwo!

A teraz ide spać! :wink:

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 09 lis (śr) 2005, 11:22:46

"Każdy, kogo przytulasz zabiera sobie cząstkę Ciebie,
Każdy, kogo tulisz zostawia Ci coś z siebie
I nikt tak naprawdę Cię nie opuszcza
Każdy, komu się zwierzyłeś wie..."

Peter Hammill - Everyone You Hold

[Audycja Tomasza Beksińskiego z 08.11.1997]

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 09 lis (śr) 2005, 22:25:56

Magány - legrosszabbul érzelem ... Kodoku - wa-suto kokochi

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 13 lis (ndz) 2005, 15:45:24

seize pisze:To chyba najlepsze miejsce zeby to wyrazic : Sinar Twoj podpis uwazam za genialny - Ten wiersz przez wiele lat stanowil dla mnie jeden z najpiekniejszych jakie poznalem, przewijajacy sie dosc czesto przez zycie i do dzis mnie bardzo uzeka :)
No wiesz to jest moj ulubiony wiersz mlodopolski. Zazwyczaj unikam dobrowolnego dolowania sie na wlasne zyczenia i mysle zawsze pozytywnie. Zwlaszcza ze jako osobowosc empatyczna pamietam ze w liceum mocno wczuwalem sie w kazda epoke. Ale coz mamy listopad - miesiac depresji. Takze mozna sobie podarowac odrobine luksusu :lol:

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 20 lis (ndz) 2005, 08:36:43

"Dobrze wie już że MY
Się nie dzieli przez TRZY [...]
Przeciąg trzaska złudzeniami"


Strachy na Lachy - Moralne Salto
http://www.strachynalachy.art.pl/

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 22 lis (wt) 2005, 00:05:05

Wybory za nami ... zmiany przed ...

Z jednej strony dziwne ze ja to pisze ale z drugiej wrecz przeciwnie. Dlaczego? Otoz przy okazji poprzedniej "Parady Rownosci" wyglosilem swoje zdanie na temat spraw z nia zwiazanych jednak jak ogladam niektore materialy z ostatnich dni to mam wrazenie ze zamiast IV RP naprawde zmierzamy ku II PRL i technik ZOMO.

http://www.poland.indymedia.org/pl/2005/11/17002.shtml

http://***SPAM***.pl/14022,film.rd ... lacje.html

Nie popieram takich manifestacji ale jeszcze bardziej nie popieram takich technik "zamykania ust" z ktorymi nie tak dawno sie walczylo.

:evil: :!: :evil:

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 22 lis (wt) 2005, 06:38:57

Nie wiadomo czy wybory nie przed nami. Notowania PiSu w sondazach rosna niebotycznie (ostatnio 43%) i nie wiadomo czy nie beda oni chcieli tego zdyskontowac. A male partie typu Samoobrona PSL czy LPR wpadly w pulapke. Normalnie nie powinny popierac Kaczynskich i powinny sie od nich zdystansowac ale w ten sposob moga przyspieszyc wybory i kolko sie zamyka. Sytuacja jako zywo przypomina Niemcy w latach 30-tych. Tam tez w pierwszych wyborach NSDAP nie uzyskala wiekszosci. Zaznaczam ze wskazuje jedynie analogie historyczna. Nie mam zamiaru porownywac PiSu z partia nazistowska. Uwazam ze w obecnych czasach nie grozi nam faszyzm czy dyktatura ale mozemy sie doczekac jakies formy demokracji sterowanej bo pokusa jest zbyt wielka. A ostatnie wydarzenia chocby plany wobec KRRiTv to potwierdzaja. Mam nadzieje ze Lepper z Giertychem nie chca byc marionetkami Kaczynskich.

ODPOWIEDZ